Follow Us

Бойко Олександр

Бойко Олександр

This post is also available in: UA

Бойко Олександр

Контактний номер: +380950613747

Ел.пошта: irarada1974@gmail.com

Місце служіння: с. Воскресенівка

 

Служити Олександра побуджує Бог, окрім нього тут нікого немає, хто міг би взяти служіння. Олександр приїхав у Васильківку з дружиною разом із новонародженою донькою. Коли починали служити, у церкві було декілька дідусів і бабусь, не було недільної школи, бо не було діток, не було людей середнього віку.

На сьогодні церква складає 55 членів, є три групи по селах і в одному селі церква з восьми людей і недільною школою. Підготували трьох служителів для інших церков регіону, вони зі своїми сім’ями виїхали в ті села. Церква несе служіння для людей із особливими потребами, відвідують два пансіонати. На базі церкви щороку проводять дитячі табори та сестринські табори для цього регіону. У неділю є два служіння, у церкві й у групах по селах, у середу вечірнє служіння, у суботу молитовна група або відвідування хворих, які не можуть бути на служінні.

Найважчі часи були в дев’яностих, було складно і фізично, і матеріально, і духовно. У 2014 році тяжко захворіла дружина, у неї виявили пухлину, тож цей рік був дуже важкий.
У сім’ї Бойків троє дітей, двоє живуть разом із батьками. Олександр був обраний на пресвітерське служіння у 2006 році. Дружина веде недільну школу і є координатором у дитячих таборах. Діти в основному проживають у місті, тож на період літніх відпусток є лідерами в дитячих таборах. На сьогодні Олександр працює лікарем ветеринарної медицини.
Церква потребує фінансової допомоги на будівництво нового Дому молитви та на служіння в дитячих таборах і пансіонатах.

 

 

Служити мене побуджує Бог, крім мене тут нікого немає, хто міг би взяти служіння. Дуже вдячний Богу за Його благословіння. Живу тільки благословіннями. Церква і люди в ній вже є для мене благословінням, кожен урок це благословіння!

Коли починали, в церкві булодекілька дідусів і бабусь, наразі церква налічує близько 50 душ. Також ще 4 села + 2 пансіонати які ми відвідуємо. Проводимо табори.

Наші цілі – це служіння людям.

Donation form
Dnipropetrovsk region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate