Follow Us

Булда Олександр

Булда Олександр

This post is also available in: UA

Булда Олександр

Номер телефону: +38(095) 744 35 24

Email: aleksbulda13@gmail.com

Місце служіння: смт. Меліоративне

 

В Олександра та його сім’ї є бажання служити людям не тільки в церкві, але й у селищі, щоб жителі могли дізнаватися правду про Бога. Його спонукає служити в Меліоративному можливість працювати з дітьми та підлітками. Раніше сім’я жила в іншому місті, де Олександр вчився в біблійній семінарії. Зараз переїхали жити на його батьківщину, де невелика церква, щоб використовувати отримані знання на практиці.

Цілі у служінні й у церкві — розвинути вільне спілкування з людьми в селищі; провести євангелізаційну програму для дітей до свята Пасхи; почати спілкування з підлітками; провести ще один дитячий курс із вивчення Біблії.

Улітку минулого року, попри карантин і обмеження, змогли провести дитячий табір разом із командою молоді. Восени був проведений дитячий курс із вивчення Біблії. Протягом усього року проводились збори малої групи. Також проводять особисті спілкування формату «Від серця до серця». Найбільше зусиль вкладається у служіння для дітей і молоді. Окрім цих служінь церква займається допомогою для солдатів у зоні АТО.

У сім’ї двоє діток: донька та син, якому 3 роки. Олександр займається спілкуванням із людьми «Від серця до серця». Родина займається служінням для підлітків. Найважчим періодом у житті сім’ї був період, коли син захворів на цукровий діабет. Вони не очікували на такий діагноз, але Господь був із ними та підкріпляв.

Сім’я потребує фінансової допомоги: на лікування сина, на оплату боргів за комунальні послуги, на ремонт у квартирі. Церкві потрібна фінансова допомога на придбання матеріалів для дитячого зібрання.

 

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.
Нас побуждает служить там, где мы находимся, возможность работать с детьми и подростками. У нас есть желание служить людям не только в церкви, но и в поселке, чтобы они могли узнавать истину о Боге.
Ранее мы жили в другом городе и учились там в библейской семинарии, где узнали много полезного духовного. Сейчас переехали жить на мою родину, где небольшая церковь, чтобы использовать полученные знания на практике, так как сами убедились, что это действенно.

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.(коротко)
Бог действует в нашей жизни через умение доверять Ему, не спешить в принятии разных решений и ответов. Он показывает нам то, над чем нужно работать как в физической, так и в духовной жизни. На данном этапе жизни Бог учит нас полноценно доверять Ему.

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)
Летом прошлого года, несмотря на карантин и ограничения, смогли провести детский лагерь вместе с командой из молодежи. Осенью был проведен детский курс по изучению Библии, который длился три месяца. На протяжении всего года проходило собрание малой группы. Также проводим личные общения формата «от сердца к сердцу».
На данный момент готовим материал к общению с подростками и молимся об этом.

4. Цели в служении и цели в церкви.
Наши цели в служении – развить свободное общение с людьми в поселке; провести евангелизационную программу для детей к празднику Пасхи.
Наши цели в церкви – начать общение с подростками; провести ещё один детский курс по изучению Библии.

 

Donation form
Dnipropetrovsk region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate