Follow Us

Денис Ірчук

Денис Ірчук

This post is also available in: UA

Денис Ірчук

Телефон: +380633258352

Email: natalyairichuk2012@gmail.com

Місце служіння: с. Турятка

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.

Мене побуджує до служіння Христос марка 16:15-16 це є Його воля і мій обов’язок ,і друге щоб люди могли зрозуміти волю Божу і мати вічність з Ним.

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.(коротко)

Бог діє в моєму житті і я це бачу в Його благословіння , як в сім’ї так і в роботі і служінні саме важне що ми всі з сім’єю служимо Господу це найбільша Його любов до нас.

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)

Моя праця на ниві Господній почалася з молодіжного служіння в 2004 році через рік хорове служіння, і в 2007 д’яконське служіння, робота з молоддю полягала в вивченні слова Божого, молитви різних зустрічей і прославлення Господа. І найголовніше що 90% із них зараз в служінні. Зараз працюю з молоддю по нашому району також дитяче служіння яке включає в себе недільна школа зустрічі з невіруючими дітьми і табори і д’яконське служіння.

 

4. Цели в служении и цели в церкви.

Цілі в служінні в церкві це зростати в служінні бути корисним для церкви, в служінні ще більше донести як дітям так і людям вість Христову через різні проекти.

Donation form
Chernivtsi region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate