Follow Us

Дмитрус Ігор Миколайович

Дмитрус Ігор Миколайович

This post is also available in: UA

Дмитрус Ігор

Номер телефона: +380679893528(номер жінки)

Місце служіння: м. Бучач

 

Родина  Дмитрус займається дитячим служінням. Церква у м.Бучач займається  євангелізаційним служінням для сімей міста та Бучацького району.

За словами Ірини Дмитрус їхня мета: христоцентричність ВІСТКИ, яку ми несемо, Христос в центрі спільноти, яку ми утворюємо, Христос в центрі життя кожного з нас, навчаючи нас, робить здібними і славити Його і служити один одному та людям навколо.

 

                                               

Біблійні заняття для дітей в Бучачі та в селі, святкові євангелізації в школах, навчання вчителів Недільних шкіл області Тернопільської та Рівненської. Влітку: денні табори для підлітків та дітей в селах.

 

Зустрічі для жінок, Біблійне навчання в церкві, Євангелізації для дорослих : привітання на Різдво чи Пасху, столик з літературою в центрі міста, акції «Правда про…» (про алкоголь, куріння, наркотики..)

 

Оренда кімнат забирає величезі кошти, тому основні потреби:

⦁ В приміщенні для служіння в Бучачі.


⦁ В приміщенні для Християнського навчального центру в Тернополі. Як інклюзивного ХРИСТИЯНСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. (два роки назад активна група віруючих, які планували та молилися за Християнську школу так і не змогли знайти приміщення або допомоги з приміщеннями ні у влади і ні у церков міста.) Ця молитовна потреба залишається дуже актуальною і до сих пір.


⦁ В сенсорній кімнаті для дітей з аутизмом.


⦁ В підтримці Сімейного табору , за який переймаємось та молимось щоліта. Щоб діти та батьки могли змогу і відпочити, і навчитися і знайти друзів, і почути про Христа.

 

 

Donation form
Ternopil region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate