Follow Us

Ковальчук Іван

Ковальчук Іван

This post is also available in: UA

Ковальчук Іван

Контактний номер: +380972088081

Ел.пошта: ivan111720@ukr.net

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/ivan.kovalchuk.355

Місце служіння: м.Покров

 

Іван несе служіння в церкві міста Покров. Ціль служителів — щоб кожна людина з церкви привела хоча б одну людину до церкви; щоб церква зростала у праці євангелізації.

Церкві 70 років, складається з 73 членів, молоді 30—50 людей. До служінь церкви входить: недільна школа, недільні богослужіння, центр реабілітації, молодіжне служіння, молитовне служіння, група прославлення, робота з переселенцями. Як каже Іван: «Бог благословляє на ремонт церкви, хрещення кожен рік».

Щонеділі проводяться молодіжні зустрічі на базі церкви. Більше цілеспрямовані на служіння з молоддю. Сам Іван каже, що результат є. Проводяться зустрічі раз на місяць для сімейних пар як для віруючих, так і для не віруючих сімей.
Сім’я Ковальчуків має двох діток, меншому 7 років. Дружина в церкві несе музичне служіння як і старша дочка серед молоді.

Зараз Іван переживає важкі часи, поставлено два діагнози, тому потребує операції. За станом здоров’я не працює, на інвалідній групі. Потребує фінансової допомоги.

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.

Побудження – бажання служити.

 

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.(коротко)

Бог благословляє на ремонт церкви, крещення кожен рік, молоді 30-50 людей.

 

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)

Церкві 70 років, є робота з переселенцями, 73 члени церкви, є недільна школа(на Новий рік дарують подарунки), недільні богослужіння є центр реабілітації, молодіжне служіння, молитовне служіння, група прославлення також є.

 

4. Цели в служении и цели в церкви.

Ціль-щоб кожна людина з церкви привела хоча б одну людину до церкви.

Donation form
Dnipropetrovsk region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate