Follow Us

Кротик Олег

Кротик Олег

This post is also available in: UA

Кротик Олег

Контактний номер: +380637109665

Ел.пошта:  inna-krotik-ne@ukr.net

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/pg/%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%BE-%D0%96%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-2209782379293892/about/

Місце служіння: м.Жашків

 

⦁ Что побуждает служить?
Потреба, бажання використовувати те, чим Бог наділив (дари, покликання). Місто, в якому ми звершуємо служіння, цікаве тим, що воно невеличке (15 тис.), в ньому багато церков різних деномінацій, в тому числі 2 баптистських, ми 3тя. Чому ми відчуваємо поклик утворювати ще одну церкву? Дивлячись на охвачених церквою людей – то їх присутність в євангельських церквах є дуже незначною. Наше бажання – зрозуміти людей, їхні потреби, бар’єри, чому вони не йдуть до церкви. Тому наше бажання і підхід – не просто чекати, коли вони прийдуть до нас, а йти до людей, бути з ними в їхніх переживаннях і проблемах, і звичайно, через все це познайомити їх із Спасителем Ісусом Христом.

 

 

⦁ Как Бог действует в вашей жизни?
По-різному, але з любов’ю. Бог неодноразово кликав мене до певного служіння (спочатку молодіжного керівника, потім лідера підліткового клубу, відповідального за служіння в двох селах, а зараз для утворення нової церкви в м. Жашкові). Постійно відчував і відчуваю Божу турботу про мене та мою сім’ю, як духовно, так і матеріально. Бог завжди забезпечував нас необхідним.

 

 

⦁ Проделанная работа
25-го листопада нам церкві «Світло життя» буде 2 роки. Протягом цих двох років ми тримали акцент на сім’ях та їхніх дітях. Тому ми в своєму баченні обрали 2 напрямки служіння: соціальний і дитячий. За цей період ми відвідали багато сімей з матеріальною допомогою. Певний час протягом першого року проводили зустрічі «Вечори подружніх пар». А також уже 2 роки як працює підлітковий клуб «Open». Проводимо різні Різдвяні та новорічні, а також Пасхальні зустрічі з участю невіруючих. Паралельно збираємось в домашніх групах (є 4 групи), на які запрошуємо невіруючих.
Основне моє служіння це:
⦁ Відвідування невіруючих сімей;
⦁ Проповідування;
⦁ Домашня група;
⦁ Лідерські зустрічі.
⦁ Відповідальний за все служіння церкви «Світло Життя».
⦁ Наші цілі:
⦁ Щоб кожен житель м. Жашкова знав про церкву «Світло Життя» та кожен почув про спасіння в Ісусі Христі.
⦁ Якісне підліткове та молодіжне служіння.
⦁ Створити благодійну організацію.
⦁ Домашні групи в основних районах міста.
⦁ Покаяння, хрещення та учнівство.
⦁ Будівництво молитовного будинку.

Donation form
Cherkasy region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate