Follow Us

Олександр Карнаух

Олександр Карнаух

This post is also available in: UA

Олександр Карнаух

Номер телефона: +380969452351

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/olkarnaukh/?locale=ru_RU

Місце служіння:  смт. Понінка

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.

Усвідомлення своєї відповідальності перед Господом, який поставив мене не даний момент звершувати пасторське служіння в помісній церкві та розуміння власного покликання від Господа допомагають мені служити в нашому селищі! А також заохочує звершувати дане служіння те, коли можна спостерігати зміни в житті людей нашої церкви і тоді, коли нові люди приходять до Господа! Це свято, коли наша церква проводить хрещення!

 

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.

Бог завжди залишається Вірним, поступаючи з нами по благодаті! Він постійно являє милість в нашому житті, коли проводить через різні обставини! Переживаючи благословення від Отця, я радію тому, що бережений Ним і маю в Ньому життя з подостатком, тому що не заслуговує навіть на найменше від Нього! І навіть, коли проходячи через труднощі, я знаю, що моя надія на Нього і Він ніколи не кине! Щодня я можу збудовуватись Його Словом та в молитві переживати Його близькість!

 

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)

Служіння нашої церкви направлене на різні категорії людей! Ми завжди намагались робити табори для дітей, молоді, відвідували нужденні сім‘ї з продуктовими пакунками! Будували відносини з членами церкви, започаткувавши «сніданок з пастором», коли член церкви за бажанням міг прийти до нас до доми, та мати просте, щире спілкування за сніданком!
Зараз ми більше намагаємось розвивати особисті дружні відносини з не віруючими людьми, які живуть по сусідству, або із знайомими. Також ми проводимо домашні групи для підлітків, молоді та сімейних. Дружина, зокрема, проводить регулярні зустрічі для молодих дівчат двічі на місяць!
Маємо служіння для дітей щонеділі! А також організували для церкви графік відвідування членів церкви, які не мають змоги бути на зібранні!

 

 

4. Цели в служении и цели в церкви.

Якщо Господь дозволить, ми хочемо цього року хочемо провести влітку денний табір для діток та молоді, так як надіємось що карантинні обмеження нам не завадять! Також хочемо розвивати учнівство у церкві через малі групи та особисте наставництво.
Також є цілі розвивати служіння серед чоловіків через читання з ними Слова Божого у невеликій кількості по 3-4 людини.

 

Donation form
Khmelnytskyi region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate