Follow Us

Сергій Захарчук

Сергій Захарчук

This post is also available in: UA

Сергій Захрчук

Номер телефона: +066 4316545

Сторінка у Fcebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000606925724

Місце служіння: Полтава

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.

Мене мотивує служити розуміння того що Ісус є Спаситель від гріха та Господь всього. Я розумію, що саме цінне що є у людини це душа, і тому ми з сім’єю служимо людям, щоб Господь через нас рятував як можливо більше людей.

 

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.(коротко)

Господь покликав нас на служіння. Все моє життя присвячене служінню в церкві, в області та семінарії. Господь дає все необхідне для життя та служіння. Він формує нас і діє через нас. Останнім часом Він провів через короновірус, була тяжка форма, але Він уздоровив мене і дає можливість служити далі.

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)

Моє служіння це пастор церкви, а саме керування церквою, навчання церкви, душеопікунство членів церкви, формування нових служителів церкви і активне благовістя церкві невіруючим.

 

4. Цели в служении и цели в церкви.

Цілі в служінні: Підготовка нових служителів для церкви. Зростання церкви через благовістя – ми працюємо, щоб 80% членів церкви щотижня благовістили людям. Духовне формування та турбота за всіх лідерів церкви, щоб вони могли формувати і турбуватися за членів церкви.

Donation form
Poltava region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate