Follow Us

Стороженко Руслан

Стороженко Руслан

This post is also available in: UA

Стороженко Руслан

Номер телефона: +380969544067

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009229589619&ref=bookmarks

Місце служіння: смт. Ярмолинці

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.
Мене звати Стороженко Руслан і я диякон церкви “Стрітення Господнє” в смт. Ярмолинці, Хмельницької обл. Ще в підлітковому віці я прийняв Господа як свого Спасителя саме через помісну церкву, тому і до зараз бажаю служити тут. Помісна церква не є кількісно великою, вона потребує молодих служителів, які б могли звіщати Євангелію місцевому населенню. Я завжди хотів і постійно прагну до того, щоб в моєму рідному містечку було більше людей, які щиро повірять в Бога, тому ми з дружиною (яка родом з іншої області) прийняли рішення не виїжати з Ярмолинець, а залишитись тут служити.

 

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.(коротко)
Так, як я виріс в невіруючій сім’ї, найбільшим благословінням для мене стало те, що Бог через вірних служителів помісної церкви знайшов мене і подарував мені вічне життя. Через церкву я набув багато друзів, з якими ми служимо Богу, дарував прекрасну сім’ю (дружину і 3 діток). Бог також потурбувався про тимчасове житло для нашої сім’ї, яке також домагає нам в служінні (ми живемо біля будинку молитви). Великим благословінням для мене є навчання в духовній семінарії, де я можу ще більше пізнавати Бога, заглиблюватися в Його Слово, обмінюватись досвідом і розвиватись в церковному служінні.

 

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)
В церковному служінні я задіяний як диякон, проповідник, приймаю участь в дитячо-підлітковому служінні (відповідаю за підліткову групу по вивченню Слова Божого з місцевими підлітками, яка проходить щовівторка; допомагаю в проведенні клубних зустрічей для дітей по неділях; влітку є координатором одного із дитячо-підліткового табору і допомагаю в інших таборах, які організовує наша помісна команда), також я є відповідальним за підліткову академію, де навчаються підлітки з різних куточків Хмельницької області (сесії даної академії проводяться на базі помісного дому молитви).
Мені також довірили бути відповідальним за дитячо-підліткове служіння в Хмельницькій області, тому частина мого служіння і часу також виділяється на розвиток даного напрямку в нашій області.

 

4. Цели в служении и цели в церкви.
Ціль нашого служіння і помісної церкви – це звіщати Слово Боже місцевим жителям, щоб вони змогли пізнати Бога, На даному етапі, ми найбільшим чином реалізовуємо вище вказану ціль через дитячо-підліткове служіння (групу, клуб, табори, академію (де навчаються також підлітки, які відвідують помісну церкву)), але бачимо потребу і намагаємось досягати і старше покоління, тому однією із цілей в нас є сімейне служіння, робота із невіруючими батьками дітей і підлітків, які відвідують помісну церкву.

 

 

 

Donation form
Khmelnytskyi region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate