Follow Us

Телефанко Олег

Телефанко Олег

This post is also available in: UA

Телефанко Олег

Контактний номер: +380636346304

Ел.пошта: elefankoog@ukr.net

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100046572030296

Місце служіння: с. Ралівка

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.

Служу пастором з 2013 року. На цей час церква 2 роки була без пресвітера. Запропонували мені, місцевому мешканцю. Так зараз і є.

 

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.(коротко)

За цей час стала членом церкви моя молодша донька, зять регулярно відвідує служіння, Господь веде мене дорогою освячення через хвороби, коли бо я немічний тоді сильний в Господі.

 

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)

Найскладніше мотивувати членів церкви приносити плід, а не бути лише прихожанами, що значно простіше. В першу чергу, як приклад, несе служіння моя сім’я. Окрім групи прославлення намагаюсь залучити до цієї справи всіх членів церкви. Побороти інертність досить складно мені, та не Богу..

 

4. Цели в служении и цели в церкви.

Моя ціль – вивести церкву за межі Молитовного дому. Свого часу працювали з алко та наркозалежними, проповідували євангеліє в лікарнях. Роботи багато та бажаючих – мізер. Зараз дані заклади зачинені для цієї роботи. Служителі церкви вимушені їхати за кордон на заробітки. Часто залишаюся один, та залучаю проповідників з інших церков.

Donation form
Lviv region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate