Follow Us

Вавшко Юрій

Вавшко Юрій

This post is also available in: UA

Вавшко Юрій

Телефон: +380 96 780 12 14
Email: vavyuriy144@gmail.com

 

1. Что побуждает вас служить там где вы находитесь.

Я народився в маленькому селі, де була доволі велика церковна громада. Але з роками село вимирало, відходили у вічність і члени церкви. У 2012 році відійшов у вічність і пастор церкви, який більше 60 років ніс у ній служіння. Постало питання існування самої громади. Ще неодруженим, я повернувся в село, щоб підтримати братів і сестер у церкві. З часом мене Бог благословив роботою, дружиною (справжнє диво Боже, що вона погодилася переїхати з міста в маленьке село) і двома чудовими дітьми. Я несу служіння в селі, бо абсолютно впевнений, що тут мене найкраще використовує тепер і може використати в майбутньому для Своєї слави мій Господь.

 

2. Расскажите о том как Бог действует в вашей жизни.

Усі роки служіння я бачу Божу благословляючу Руку в моєму житті, житті сім’ї та церкви. Ісус Христос діє в моєму житті через Духа Святого, інколи надприродним чином. Розумію і відчуваю, що Дух Святий дає сили долати труднощі і мудрість уникати їх. Використовуючи Дари Духа Святого, через мене Бог може благословляти інших людей, а мені залишається лише я радіти з того.

 

3. Проделанная в церкви работа. С чем сейчас работаете (лагеря, хор, группы)

Щодо роботи в церкві, то можна виділити декілька напрямків А) Організація регулярних зібрань членів церкви Б) Душеопікунська робота з членами церкви, яким я часто в онуки годжуся. В) Соціальна робота з жителями сіл Морозів, Майдан, Малієвці (роздача продуктових пакуночків і благовістя.) Г) Дружина і я працюємо в школі. Ми довго молились, щоб Господь відкрив над можливість працювати з дітьми у школі. Через деякий час, дружині директор дозволив на громадських засадах, як додаткові заняття читати християнську етику(хоча насправді діти вивчають Біблійні історії за програмою церковної недільної школи). Д) Підтримка і розвиток церковних груп в селах Морозів і Малієвці.

 

4. Цели в служении и цели в церкви.

Одна глобальна ціль “ПОКАЗАТИ ЛЮДЯМ, ЯКІ НЕ ЗНАЮТЬ БОГА, ЩО ВІД ДОБРИЙ І СПАСАЮЧИЙ, ТОЙ ХТО ДАРУЄ ВІЧНЕ ЖИТТЯ, І МОЛИТИСЯ ПРО ТЕ ЩОБ ГОСПОДЬ ПРИВІВ ЇХ ДО СЕБЕ” Щодо цілей А) Плануємо організувати “пакуночки милосердя” для знедолених жителів сіл (очікуємо, що до Пасхальних свят знімуть карантинні обмеження) Б) Плануємо провести ярмарок для дітей у школі, які відвідували Біблійні уроки. Звичайно, ще є ідеї про які молимось і очікуємо Божого керівництва. Дякую щиро, що прочитали. За потреби, можете внести виправлення. Нехай благословить наш Господь усі Ваші починання, дасть наснагу і любов служити Йому, служачи ближньому!

Donation form
Khmelnytskyi region
You can select an amount. Choose the best way to donate!
Donation Amount:
UAH
Creating a donate and redirection to the payment system..
How can we
contact you?

You may choose the most convenient method of communication and within 1-3 days you will be contacted by our experienced consultant who will help with your questions.

Donate Donate